Turpinās pieteikšanās fotomākslas mācībām ISSP Skolā

Turpinās pieteikšanās fotomākslas mācībām ISSP Skolā
Kārlis Bergs, ISSP Skola
17-06-2013 A+ A-
Līdz piektdienai, 21. jūnijam, turpinās pieteikšanās divu gadu fotogrāfijas izglītības programmai ISSP Skola, kurā mācības vadīs pazīstami Latvijas fotogrāfi un plašs pieaicinātu speciālistu loks no Latvijas un ārvalstīm, kultūras portālu „Rīga 2014” informē ISSP Skolas pārstāvji.

Skolas nodarbības vada pasniedzēju pamatsastāvs: Iveta Vaivode, Alnis Stakle, Arnis Balčus un Kārlis Vērpe, kā arī uz atsevišķiem kursiem pieaicinātie Aleksandrs Gronskis, Solvita Krese un Liāna Ivete Beņķe. Paralēli pamatkursa nodarbībām ar savu personisko pieredzi regulāri dalās pieaicinātie vieslektori – Andrejs Grants, Inta Ruka, Inese Baranovska, Ivars Grāvlejs, Sergejs Kruks un citi fotogrāfijas profesionāļi un mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm.

Skolas mācību grafiks ir pielāgots strādājošo/studējošo dalībnieku vajadzībām. Mācības sāksies septembrī, to kopējais ilgums – 18 mēnešu.

Jaunajā mājaslapā www.isspskola.lv iespējams apskatīt un virtuāli izšķirstīt ISSP Skolas pirmo absolventu – desmit Latvijas jauno fotogrāfu – veidotās personiskās fotogrāfijas autorgrāmatas.

Grāmatu pašizdošana pēdējo gadu laikā kļuvusi par nozīmīgu tendenci fotogrāfijas jomā pasaulē. Meistarklasē ar Vācijas fotogrāfu un grāmatsējēju Niko Baumgartenu ISSP Skolas studenti savus fotogrāfijas projektus pārvērta unikālos, ar roku veidotos izdevumos, izmantojot dažādas tehnikas. Grāmatās atrodami vizuāli stāsti gan par dzīvi Kurzemes zvejnieku ciemā un Grīziņkalna pagalmā, gan par taksometru šoferiem Gambijā un izsekošanas eksperimentu pilsētvidē.

ISSP Skola darbojas jau trešo gadu. Tā ir biedrības ISSP aizsākta neformālās izglītības programma fotogrāfijas teorijā un praksē, kuras mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu izglītību Latvijas fotogrāfiem un attīstīt jauno autoru un fotogrāfijas pazinēju paaudzi, sniedzot priekšstatu par mūsdienu fotogrāfijas radošajām, dokumentālajām un starpdisciplinārajām iespējām. Divu gadu laikā studenti paplašinās izpratni par fotogrāfiju kā mediju un realizēs vairākus mācību projektus, kā arī personisko autorprojektu, gūstot pieredzi no labākajiem Latvijas un ārvalstu speciālistiem.

Papildu informācija par ISSP Skolu un pieteikšanos lasāma šeit.

0 komentāri

Komentāru nav