Zināma „Positivus” festivāla Dabas skatuves programma

Zināma „Positivus” festivāla Dabas skatuves programma
Publicitātes foto
18-06-2013 A+ A-
Festivāla „Positivus” Dabas skatuve arī šogad apmeklētājiem piedāvās izsmalcinātu izklaides un kultūras pasākumu klāstu – aizraujošas pasaules tautu dejas, interaktīvus improvizācijas teātru un komēdiju šovu priekšnesumus, daudzsološu pašmāju mūziķu koncertus, kā arī citas aktivitātes, informēja festivāla „Positivus” rīkotāji.

Uz Dabas skatuves šovasar muzicēs vairākas spilgtas pašmāju mūziķu apvienības, spēlējot gan folkroku, ambientu elektroniku un indīroku, gan moderno džezu un eksperimentālo roku. Intriģējošu muzikālu pavadījumu nodrošinās atzītas pašmāju grupas „Indygo”, indī popa fejas „Sus Dungo”, elektroniski ambientie „Audience Killers” u.c., arī saviļņojošie dziesminieki Didzis Bordo, Elizabete Balčus un daudzi citi pazīstami un jauni mākslinieki.

Teātra gardēžus šogad priecēs Dabas skatuves daudzpusīgais izrāžu repertuārsskatītājus aktivitātēs iesaistīs improvizācijas teātri „ImproZoo” un „5 uz perona”, arī etīžu meistari no teātra „Nereten”. Par lielisku garastāvokli un jautrību parūpēsies arī Rīgas Improvizācijas teātra, jaunās Improvizācijas teātra studijas „Art-и-Šok” un „Dirty Deal Teatroskatuves mākslinieki.

Sestdien un svētdien uz Dabas skatuves jau no plkst. 10.00 norisināsies dejas un personības kultūras centra „I-Dejas Mājas” rīkotas deju nodarbības – sākot ar ugunīgajiem tango, kapoeiras, sambas ritmiem un beidzot ar kontaktimprovizācijas un afrikāņu deju paraugdemonstrējumiem.

„Positivus”, lielākais mūzikas festivāls Baltijā, Salacgrīvā šogad notiks jau septīto reizi. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas – no piektdienas līdz svētdienai –19., 20. un 21. jūlijā.

Jau ziņots, ka uz „Tele2” skatuves uzstāsies „The xx”, „Sigur Rós”, „Two Door Cinema Club”, „Imagine Dragons”, „Crystal Castles”, Tom Odell, Michael Kiwanuka, „Jauns Mēness”, Willy Moon, „The Joy Formidable”, „Elektro Guzzi”, „Latvian Blues Band” un „Iiris”.

Uz „Nordea” skatuves uzstāsies „Zodiaks”, „!!!” („chk chk chk”), C2C, „Palma Violets”, „Charli XCX”, „Efterklang”, „The Sound Poets”, John Grant, „Team Ghost”, „Suuns”, „No Ceremony”, Darwin Deez, „Rasabasa” un „Twenty One Pilots”.

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, „Biļešu servisa” kasēs, internetā un „Nordea” bankomātos visā Latvijā. Trīs dienu biļešu cena – Ls 37, ar telts vietu – Ls 41.

0 komentāri

Komentāru nav