Atklāts portāla projekts „Sajūtu siena”

Atklāts portāla projekts „Sajūtu siena”
Kaspars Garda, Rīga 2014
18-06-2013 A+ A-
11. jūnijā startējām paši savu miniprojektu lielajā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu klāstā. Saucas tas „Sajūtu siena”, un galaiznākums, visticamāk, būs glezna vai kaut kas pietuvināts šim jēdzienam. Par līdzautoru var kļūt ikviens, kurš paviesojas mūsu redakcijā. Par vēsturisko pirmo līdzautoru, protams, kļuva nodibinājuma vadītāja Diāna Čivle, kura redzama pašās pirmajās galerijas bildēs.

Ideja ir pavisam vienkārša – mūsu portāla viesi tiks uzaicināti uzjaukt krāsu pēc savas sajūtas un ar otas triepienu atstāt krāsas uz audekliem un sienas. Projekts norisināsies no 11. jūnija līdz pat 2014. gada beigām. Plānots, ka tajā piedalīsies pāris simtu cilvēku.

Viss sākas ar ideju, audeklu un krāsām. Tālāk nepieciešama tikai sajūta un laiks. Tieši to paskaidro „Sajūtu siena”. Tā ir foršu cilvēku sajūtu retrospekcija caur dažādu krāsu prizmu, tā projekta ideju skaidro tās autors Mārtiņš Otto.

Projekta noslēgumā glezna sastāvēs no četrām daļām. Trīs audekli un foto ar sienu, no kuras audekli jau ir noņemti. Visi cilvēki, kas piedalīsies, tiks iegrāmatoti un nobildēti.

Šajā projektā piedalīties ir ļauts ikvienam, atliek vien pieteikties „Rīga 2014” twitter kontā un norādīt haštagu #sajūtusiena. Pieteikumi tiks izskatīti un interesenti uzaicināti piedalīties.

0 komentāri

Komentāru nav