Valmieras teātris izsludina „Zojkina kvartira” papildizrādi

Valmieras teātris izsludina „Zojkina kvartira” papildizrādi
Matīss Markovskis . skats no Valmieras teātra izrādes „Zojkina kvartira”
19-06-2013 A+ A-
Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, Valmieras teātris izsludina biļešu pārdošanu uz papildizrādi – M. Bulgakova „Zojkina kvartira” (režisore Indra Roga). Papildizrāde notiks 5. augustā plkst. 19.00 Nacionālā teātra Lielajā zālē.

Izrādes biļetes var rezervēt Dailes un Nacionālajā teātrī, iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā. Papildu informācija teātra mājaslapā.

Atgādinām, ka šogad Valmieras teātris uz Rīgu vedīs deviņas jaunākās izrādes, kas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī un teātra mājā „Zirgu pasts” tiks rādītas no 6. augusta līdz 8. septembrim.

Viesizrādes Nacionālā teātra Lielajā zālē 6. un 7. augustā ievadīs M. Bulgakova lugas „Zojkina kvartira/Zojas dzīvoklisiestudējums Indras Rogas režijā. Izrāde pagājušajā sezonā izpelnījusies ne tikai lielu skatītāju atzinību un mīlestību, bet arī saņēmusi laikraksta „Dienagada balvu kultūrā pārsteidzošs un kvalitatīvs mākslas fakts. Izrādē spēlē gandrīz visi Valmieras teātra aktieri un viesmākslinieks (baritons) Daumants Kalniņš.

0 komentāri

Komentāru nav