Senās mūzikas festivālā itāļu, vācu un franču baroka pērles

Senās mūzikas festivālā itāļu, vācu un franču baroka pērles
Publicitātes foto
19-06-2013 A+ A-
Šogad no 10. līdz 13. jūlijam Rīgā, Mežotnē un Rundālē norisināsies 19. Starptautiskais Senās mūzikas festivāls, kurā šogad izskanēs mūzika no gregoriskajiem dziedājumiem līdz Vīnes klasikai, akcentu liekot uz itāļu, vācu un franču baroka pērlēm, kultūras portālu „Rīga 2014” informē festivāla organizatori no VSIA „Latvijas Koncerti”.

Festivāla koncertos muzicēs vācu blokflautas virtuoze Doroteja Oberlingere,  itāliešu čellists Mario Brunello, kurš spēlē lielisku 17. gadsimtā būvētu Madžīni čellu; viena no spilgtākajām personībām itāliešu mūziķu pulkā – baroka vijolnieks Enriko Onofri, kā arī Rīgas Doma zēnu koris, orķestris „Kremerata Baltica”, baroka orķestris „Collegium musicum Rīga”, vokālais ansamblis „Schola Cantorum Riga”, kontrtenors Sergejs Jēgers, mecosoprāns Ieva Parša, soprāns Elīna Šimkus, klavesīniste Ieva Saliete u. c.


Kā allaž, Rundāles pilī tiks gaidīti arī mazie klausītāji uz koncertuzvedumu „Pasaka par kurpnieksievu un zelta kurpēm”, kas notiks 13. jūlijā. Festivāla ietvaros notiks labdarības koncerti Lestenē un Viļakā.

19. Starptautiskais Senās mūzikas festivāls noslēgsies ar vērienīgu koncertu „Kremerata Baltica. Baroka svētki pils dārzā” 13. jūlijā, plkst. 22.00. Kopā ar „Kremerata Baltica” uzstāsies itāliešu čella virtuozs Mario Brunello.

„Latvijas Koncerti” sadarbībā ar „Skaisto skatu” aģentūru 13. jūlijā nodrošinās tūristu klases autobusu  braucienam uz Rundāles pili un no Rundāles pils. Pieteikšanās pa tālruni: 67221767, 26415127.

Vairāk par festivāla programmu un māksliniekiem – Senās mūzikas festivāla mājaslapā. Biļetes uz koncertiem nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav