Siguldā viesojās Ūmeo pārstāvis

Siguldā viesojās Ūmeo pārstāvis
Publicitātes foto
22-06-2013 A+ A-
Trešdien, 19. jūnijā, Siguldā viesojās Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014 – Ūmeo (Umeå, Zviedrija) – pārstāvis Eriks Palms (Erik Palm), lai ar Siguldas novada pašvaldības pārstāvjiem apspriestu Siguldas un Ūmeo sadarbības plānu 2014. gadā projektā „River Stories”.

Siguldas vizītes laikā Eriks Palms satikās ar Siguldas pašvaldības Kultūras pārvaldes un Eiropas kultūras galvaspilsētas projekta vadītāju Jolantu Borīti, ZEN projekta vadītāja asistentu Uldi Elksnīti, Tūrisma attīstības aģentūras direktori Lauru Konstanti un Gaujas nacionālā parka inspektoru Māri Ansi Mitrevicu.

Tikšanās laikā Ūmeo pārstāvis iepazīstināja ar projekta „River Stories” mērķiem un aktivitātēm, pārrunāja sadarbības iespējas, apmeklēja Livonijas ordeņa Siguldas pili, Elmāra Gaigalnieka Smilšu galeriju, Gūtmaņalu un iepazinās ar Siguldas 2014. gada projektiem.

2012. gadā Siguldas novada pašvaldības pārstāvji viesojās Ūmeo un vizītes laikā iepazinās ar viņu piedāvātajiem projektiem un apmeklēja Plostu muzeju Flottarmuseet Vindelnā (Vindeln).

Jau ziņots, ka 2014. gadā Eiropas kultūras galvaspilsētas būs Ūmeo un Rīga; Sigulda kā Rīgas oficiālais partneris piedāvās pasākumus gan dabas vidē, gan kultūrvēstures objektos.

0 komentāri

Komentāru nav