Ar koncertu „Satikšanās mūzikā” ieskandinās Dziesmu svētkus

Ar koncertu „Satikšanās mūzikā” ieskandinās Dziesmu svētkus
Publicitātes foto . grupa „Autobuss debesīs”
25-06-2013 A+ A-
29. jūnijā plkst. 19.00 Vecgulbenes muižas parkā notiks Dziesmu svētku ieskandināšanas lielkoncerts „Satikšanās mūzikā”, kurā piedalīsies desmitiem talantīgu Latvijas jauno izpildītāju un populāri Latvijas mūziķi, aktieri un grupas, informē koncerta rīkotāji.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Marts Kristiāns Kalniņš, koncerta īpašais goda viesis – komponists Imants Kalniņš.

Koncertprogrammā galvenokārt skanēs komponista Imanta Kalniņa dziesmas, kuras atskaņos piecdesmit talantīgi jaunie izpildītāji no Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Valmieras, Siguldas, Alūksnes, Jūrmalas un daudzām citām Latvijas pilsētām.

Koncertā uz skatuves dominēs grupa „Autobuss debesīs” , kas šogad svin piecpadsmit gadu jubileju. Grupa uz skatuves kāps pilnā sastāvā: Marts Kristiāns Kalniņš, Kārlis Auzāns, Emīls Zilberts, Armands Treilihs un Andris Dzenis.

Tāpat koncertā piedalīsies arī leģendārā muzikālā apvienība „Turaidas roze”. Olgas Rajeckas un Uģa Rozes niansētais duets Imanta Kalniņa dziesmām joprojām dod skanējumu, kas uzrunā visu paaudžu klausītājus. Gaidāms arī kāds muzikāls pārsteigums  no koncerta vokālajām konsultantēm – dziedātājām, kuru vārdi līdz pasākumam tiek turēti noslēpumā.

Programmā skanēs „Lilioma dziesma”,  „Pomeranču vainadziņš”, „Sitiet bungas, mani mīļie”, „Smilšu rausis”, „Zilais putniņš”, „Svētku diena”, „Buramdziesmiņa”, „Nelaid māte bērnus mežā”, koncerts solās būt kā īpaša sadziedāšanās ceļā uz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem.

Koncerta vadītāju loma uzticēta Nacionālā teātra aktieriem – Ditai Lūriņai un Mārtiņam Eglienam –, turklāt viņi ne tikai vadīs koncertu, bet arī paši dziedās.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri

Komentāru nav