Aicina pieteikties mākslas rezidencei Nīderlandē

Aicina pieteikties mākslas rezidencei Nīderlandē
F64
25-06-2013 A+ A-
Nodibinājums „KiK” Nīderlandē aicina Rīgas māksliniekus pieteikties rezidencei no šā gada 15. septembra līdz 31. oktobrim (datumi tiks precizēti) Koldervēnā (Kolderveen), lai kopā ar māksliniekiem no Nīderlandes, Vācijas un Spānijas īstenotu multidisciplināru mākslas projektu.

Mākslas rezidence notiks starptautiska projekta „Oktobris – bērnu mēnesis” ietvaros, māksliniekiem darbu radīšanas procesā iesaistot astoņus līdz 12 gadus vecus bērnus, kā arī viņu vecākus un vecvecākus.

Mākslinieku dzīvesvietas, darba un izstāžu telpas atrodas nodibinājuma „KiK” mītnes vietā bijušajā siera rūpnīcā, kas tagad kalpo kā radošā telpa. Plānots, ka projektā piedalīsies mākslinieki no Berlīnes, Sansebastjanas un Rīgas.

Rezidencē aicināti piedalīties mākslinieki no šādām radošajām disciplīnām: gleznošana, zīmēšana, multimediālā māksla un performance. Priekšroka tiks dota māksliniekiem, kuriem jau ir pieredze mākslas projektu veidošanā ar bērniem.

Māksliniekiem nodibinājums „KiK” nodrošina: dzīvesvietu rezidences periodā, ceļa izmaksas, mākslas darbu materiālu izmaksas, atlīdzību par sešu līdz astoņu nedēļu rezidences periodu maksimums 1000 eiro apmērā.

Pieteikties mākslinieku rezidencei var līdz 2013. gada 1. jūlijam, sazinoties ar nodibinājuma „Rīga 2014” projektu koordinatori Elīnu Dambekalni (e-pasts: elina.dambekalne@riga2014.org, tālrunis: 29392620).

 

0 komentāri

Komentāru nav