Pagarina Rīgas mākslas telpas 2014. gada izstāžu konkursu

Pagarina Rīgas mākslas telpas 2014. gada izstāžu konkursu
F64
26-06-2013 A+ A-
SIA „Rīgas nami” līdz 31. jūlijam ir pagarinājusi pieteikumu iesniegšanas termiņu izsludinātajam starptautiskajam mākslas projektu atlases konkursam izstāžu zāles „Rīgas mākslas telpa” 2014. gada izstāžu programmas veidošanai.

Konkursā tiek gaidīti mākslinieciski augstvērtīgi, spilgti un drosmīgi mākslas projekti no Latvijas un ārvalstīm.

„2014. gadā Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu, tāpēc mūsu mērķis, veidojot nākamā gada pilsētas galvenās izstāžu zāles programmu, ir piedāvāt dažādu paaudžu mākslas cienītājiem un Rīgas viesiem labāko no Latvijas un Eiropas mūsdienu mākslas,” stāsta SIA „Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Kā ziņots iepriekš, projektus dalībai konkursā var pieteikt starptautiskas organizācijas, profesionālās mākslas un kultūras apvienības, ārvalstu vēstniecības un kultūras pārstāvniecības, valsts, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, privātpersonas un uzņēmumi.

Iesniegtos projektus līdz 2013. gada 23. augustam izvērtēs nozares ekspertu un profesionāļu komisija, kā sastāvā ir Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce, mākslas zinātniece Helēna Demakova, LR kultūras ministres ārštata padomnieks Jānis Dripe, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Kultūras projektu un pasākumu nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Oga-Vasule, SIA „Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Projektu pieteikumi iesniedzami līdz 2013. gada 31. jūlijam darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 SIA „Rīgas nami” sekretariātā (Smilšu ielā 14, Rīgā).

Ar konkursa nolikumu, tā grozījumiem un pieteikumu iesniegšanas kārtību var iepazīties Rīgas pilsētas izstāžu zāles „Rīgas mākslas telpa” mājaslapā.

Papildu informāciju par konkursu var saņemt pa tālruni: +371 67026606 vai e-pastu: rmt@riga.lv

0 komentāri

Komentāru nav