„Dzelzs vilks” Esplanādē spēlēs topošā albuma dziesmas

„Dzelzs vilks” Esplanādē spēlēs topošā albuma dziesmas
F64
27-06-2013 A+ A-
Ar pašmāju grupas „Dzelzs vilks” uzstāšanos piektdien, 28. jūnijā, tiks atklāta „Rīga 2014” radoši informatīvās telpas „Esplanāde 2014” vasaras vakaru koncertsērija, kas turpināsies līdz pat septembra vidum, ik nedēļu piedāvājot bezmaksas koncertus.

Koncerts sāksies plkst. 20.30, bet pirms tam folk un etno mūzikas programmu atskaņos portāla „Rīga 2014” galvenais redaktors un dīdžejs Kaspars Zaviļeiskis.

Kā sola „Dzelzs vilka” līderis Juris Kaukulis, šis koncerts būs īpašs, jo grupa atskaņos dziesmas no topošā albuma, kas iznāks 2014. gadā.

Tas būs ieturēts folkroka noskaņās ar „Dzelzs vilka” oriģinālmūziku un tautas tekstiem, taču, kā sarunā ar „Rīga 2014” akcentē mūziķis, tas nebūs piesaistīts Jāņu un Līgo tematikai.

„Mums ir visdažādākās dziesmas, kas tapušas pēdējo četru gadu laikā. Tās ir par dažādām tēmām ar tautas tekstiem, kur katrs vārds ir plašu nozīmi,” teic Juris Kaukulis.

Tomēr arī līdzšinējo „Dzelzs vilka” hitu cienītāji nebūs vīlušies, Kaukulis sola, ka būs gan „Uijā, uijā, nikni vilki”, gan citi jau publikas iemīļoti skaņdarbi. Koncertā grupa uzstāsies paplašinātā sastāvā – kopā ar mūziķiem Ievu Strodi, Valēriju Cīruli un citiem.

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu Juris Kaukulis sauc par iespēju laiku, kas liek mobilizēties, dod iedvesmu un mērķi. Tas liek kustēties ātrāk un radīt jaunas mākslas vērtības – galvenais to pēc 2014. gada nezaudēt.
 

„Uzmanība būs pievērsta Rīgai, bet arī mums tā ir iespēja redzēt pašiem sevi,” akcentē mūziķis.

Jau ziņots, ka „Rīga 2014” radoši informatīvā telpa „Esplanāde 2014”, ko veidojis arhitekts Austris Mailītis, tiks atklāta 27. jūnijā un darbosies līdz pat šā gada septembra vidum. Vairāk par „Esplanādes 2014” pirmās nedēļas programmu lasi šeit.

0 komentāri

Komentāru nav