Latgales vēstniecībā „Gors” sāk darboties kinoteātris

Latgales vēstniecībā „Gors” sāk darboties kinoteātris
Māris Justs . Latgales vēstniecība „Gors”
27-06-2013 A+ A-
Latgales vēstniecībā „Gors” jeb Austrumlatvijas koncertzālē Rēzeknē piektdien, 28. jūnijā, Mazajā zālē „Zīdaste” darbu sāks kinoteātris „Silverscreen Rēzekne”, kultūras portālam pavēstīja Latgales vēstniecības „Gors” pārstāve Aija Eriņa.

Kino repertuārā tiks iekļautas pasaulē zināmu filmu pirmizrādes, kā arī latviešu kino darbi. Atklāšanas nedēļā no 28. jūnija tiks demonstrētas filmas dažādu žanru cienītājiem, tostarp asa sižeta filma „Pasaules Karš Z” („World War Z”)  3D formātā, piedzīvojumu filma „Tērauda vīrs” („Man of Steel”) 3D formātā, animācijas filma visai ģimenei „Apslēptās karaļvalsts sargi” („Epic”) 3D formātā, kas dublēta latviešu valodā. No 12. jūlija tiks demonstrēta animācijas filma visai ģimenei „Nejaukais es 2” („Despicable me 2”) 3D formātā.

Latgales vēstniecības „Gors” Mazās zāles kinoteātris aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām – „Barco Galaxy 4K-32” projektoru, „Dolby 3D” digitālo sistēmu, kā arī „Dolby surround 7.1.” skaņas sistēmu. Mazajā zālē, kas pielāgota kino demonstrēšanai, ir 220 sēdvietu. Kino seansu apmeklētājiem būs pieejamas uzkodas un dzērieni. Biļetes uz kinofilmām varēs iegādāties Latgales vēstniecības „Gors” biļešu kasē – informācijas centrā.

Latgales vēstniecības „Gors” Mazā zāle tika atklāta ar Latgales filmu nedēļu, kas norisinājās no 20. līdz 26. maijam. Šajā laikā tika demonstrētas profesionālās spēlfilmas, dokumentālās filmas, amatierfilmas, kā arī pašas jaunākās filmas par Latgali un tās cilvēkiem, Latgales filmu nedēļas laikā pie skatītājiem viesojās filmu režisori un aktieri, tostarp Jānis Streičs, Kristīne Želve, Jānis Ozoliņš-Ozols, Voldemārs Ivdris, Edgars Blinovs, Gundars Rēders un citi. Kino profesionāļi atzina, ka „Gors” Mazās zāles aprīkojums ir augstvērtīgs un atbilstošs kino demonstrēšanai.

Latgales vēstniecības Mazajā zālē „Zīdaste” bez kino demonstrēšanas paredzēti arī citi pasākumi – kamermūzikas un populārās mūzikas koncerti, laikmetīgās dejas un teātra uzvedumi, semināri un konferences.

Latgales vēstniecība „Gors” atrodas Rēzeknē, Pils ielā 4. Kinoteātra repertuārs atrodams „Silverscreen Rēzekne” mājaslapā.

0 komentāri

Komentāru nav