Dziesmu svētku ieskandināšana Kalnciema kvartālā

Dziesmu svētku ieskandināšana Kalnciema kvartālā
Mārtiņš Otto, Rīga 2014
28-06-2013 A+ A-
Rīgā – Kalnciema kvartālā (Melnsila un Kalnciema ielas stūris) – sestdien, 29. jūnijā, notiks Dziesmu un deju svētku ieskandināšanas pasākums. Kā allaž sestdienās, arī šoreiz gaidāms tradicionālais amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kā arī tiks atklāta Anitras Bērziņas un Karinē Paronjanc gleznu izstāde „Flora Magica”.

Dažādas aktivitātes Kalnciema kvartālā sāksies jau no plkst. 10.00. Tiešraidē uz lielā ekrāna varēs vērot Koru karu priekšnesumus, iepazīties ar „Satori” izdoto krāsojamo burtnīcu bērniem „Mazā sapņu grāmatiņa”, izbaudīt tirdziņa labumus, degustēt „Jāņogu kubus”, iegādāties „Veto Magazine” zīmola „wowowo” svētku aksesuārus – kaklasaites, tauriņus, bikšturus u. c.

Tirdziņa noslēgumā plkst. 16.00 Kalnciema kvartāla galerijā tiks atklāta Anitras Bērziņas un Karinē Paronjanc gleznu izstāde „Flora Magica”, kam par godu plkst. 14.00 uz brīvdabas skatuves kāps „Eksotiskā deju teātra” mazie dejotāji ar pasaules tautu deju priekšnesumu.

Izstāde būs apskatāma Kalnciema kvartāla galerijā līdz 12. jūlijam no pirmdienas līdz sestdienai – no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Kā allaž, vietējie zemnieki tirdziņā piedāvās svaigas ogas, dārzeņus un zaļumus, kā arī pircēju jau iecienīto produkciju. Vīnu veikalā rosīsies Mārtiņš Rītiņš un restorāns „Vincents”, kā arī zemnieku saimniecība no Talsu puses piedāvās jaunumu – smiltsērkšķu saldējuma sorbertu ar dažādām ogām un augļiem, kā arī smiltsērkšķu eļļas, nektāru, tēju un citus gardumus.

Vairāk par Rīgas radošajiem kvartāliem lasi šeit.

0 komentāri

Komentāru nav