Sveicam jaunajā kultūras portālā!

Sveicam jaunajā kultūras portālā!
Kaspars Garda, Rīga 2014
Kas lēni nāk, tas labi nāk. Šo visiem zināmo teicienu var droši attiecināt arī uz nodibinājuma „Rīga 2014” kultūras portāla tapšanu. No otras puses – pēdējās pāris nedēļās neesam paguvuši pat īsti izgulēties, kur nu vēl pienācīgi izbaudīt Lieldienu brīvdienas, kas šādu lielu projektu tapšanas gadījumos diemžēl ir tikai normāli.

, pačīkstējuši un sevi paslavējuši būsim. Tagad laiks pie (cerams) paslavēšanas ķerties lasītājam, precīzākportāla lietotājam. Proti, šajā portālā var ne tikai lasīt tekstus, skatīties foto un video un klausīties raidījumu vai citus audioierakstus. To var arī papildināt ar paša lietotāja radītu informācijutekstuālu un skatāmu. Turklāt ne tikai komentāru sadaļā. Reģistrējoties portālā, ikvienam ir iespēja ievietot profilā jaunākos kultūras jaunumus no paša dzīves, vienalga, vai tas ir kāda nesen apmeklēta pasākuma apraksts vai paša radīts dzejolis, ar ko gribas padalīties.

Starp citu, arī komentāru sadaļā būs iespēja kaut ko ierakstīt tikai tad, ja būsi reģistrējies! Saprati pareizi – pie mums nebūs nekādu anonīmo zākātāju, tikai kulturāli komentētāji, kas nebaidās padiskutēt par ziņu vai rakstu, neslēpjot savu identitāti.

Ko īsti nozīmē nodibinājuma „Rīga 2014” kultūras portāls? Vai rakstīsim tikai par Eiropas kultūras galvaspilsētas programmā iekļautajiem pasākumiem, par pārējo kultūru noklusējot? Atbilde ir priekpilni noraidoša – portāla lietotājiem piedāvājam uzzināt kultūras jaunumus no visas Latvijas un arī pasaules, kontekstā nenoliedzami rakstot par „Rīga 2014” pasākumiem un to veidotājiem. Tāpat piedāvājam aplūkot kultūras pasākumu kalendāru, kurā šobrīd primāri apskatāma nupat izziņotā „Rīga 2014” pasākumu programma. Starp citu, vēl viens reģistrēta lietotāja bonuss ir iespēja izveidot savu pasākumu kalendāru, izvēloties notikumus no piedāvātās programmas.

Mūsu virsuzdevums – izveidot uz plašā nozīmē uztvertu kultūru tendētu portālu, kas nav komerciāls, dzeltens (tāda ir tikai viena no mūsu dizaina pamatkrāsām) vai politisks un kurā aicināsim iesaistīties arī citus medijus, lai kopīgiem spēkiem un darbiem ikvienam nodemonstrētu, ka kultūra nav nekas smagnējs un problēmu mākts, bet gan ir ikdienā patērējams un pat nepieciešams.

Piedalies šajā procesā, un ieguvēji būsim visi kopā!

Ar patiesu un kulturālu prieku – jaunā portāla galvenais redaktors Kaspars Zaviļeiskis un visa mūsu lieliskā komanda, kas sanākusi kopā no dažādiem sevi jau pierādījušiem masu medijiem un citām ar kultūru saistītām iestādēm: galvenā redaktora vietniece Una Griškeviča, ziņu redaktore Nora Rieksta, lietotāju sadaļas redaktors un fotogrāfs Mārtiņš Otto un fotoredaktors Kaspars Garda, kā arī korektore Inese Girviča, latviešu-krievu valodas tulkotāja Tatjana Ličkovska, latviešu-angļu valodas tulkotāja Aija Uzulēna un Mr. Nekulturāts (visi redzami kopbildē).

P.S. No 11. aprīļa portāla svarīgākos materiālus varēs lasīt arī krieviski un angliski.

6 komentāri

Jānis

05.04.2013 15:39

Apsveicu! Veiksmi!

Roberts

05.04.2013 13:20

Veiksmi,labvēlību un spēju noturēt augstu latiņu! Lai dzīvo!

Sigita

04.04.2013 21:37

Prieks par Jusu entuzismu!Apsveicu!

Natālija

04.04.2013 19:02

Apsveicu! Lai izdodas!

Madars

04.04.2013 14:45

Sveicam!

Toms

04.04.2013 14:09

Apsveicu! Lai radošs un panākumiem bagāts mūžs :)