„Rīgas Fotomēnesis” izsludina jūlija iRIGA tēmu

„Rīgas Fotomēnesis” izsludina jūlija iRIGA tēmu
F64
01-07-2013 English A+ A-
Arī jūlijā turpinās akcija iRIGA, kā ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, sestā tēma – „Pilsēta, kas dzied un dejo”.

Tveriet mirkļus Dziesmu un deju svētku laikā, fotografējiet mūziķus un skatītājus saviesīgos pasākumos, bet varbūt īstais kadrs radīsies, vērojot ielu muzikantus vai dejotājus mājas ballītē, aicina organizatori no biedrības „Rīgas Fotomēnesis”.

iRIGA tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī, un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos fotoattēlus gaida visa mēneša garumā. Bildes var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par sesto tēmu var pieteikt konkursam līdz 31. jūlijam, pievienojot to šim notikumam īpaši radītajai „Flickr” grupai.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā, un attēls jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA lasāms interneta žurnālā „Foto Kvartāls.

Labākie darbi tiks iekļauti „Rīgas Fotomēnesis 2014” izstādē iRIGA, kas norisināsies 2014. gada maijā Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Akciju un izstādi rīko biedrība „Rīgas Fotomēnesis” – fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross sadarbībā ar nodibinājumu „Rīga 2014”.

Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maijā dažādās vietās Rīgas pilsētā, kā laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

0 komentāri

Komentāru nav