Rīgā koncertēs Kanādas grupa „Young Rival”

Rīgā koncertēs Kanādas grupa „Young Rival”
Alex Cairncross
02-07-2013 A+ A-
Vecrīgas klubā „Nabaklab”, ceturtdien, 25. jūlijā, uzstāsies „indie” mūzikas apvienība „Young Rival” no Kanādas, kultūras portālu „Rīga 2014” informē kluba pārstāvji.

Grupas koncerts Rīgā būs daļa no „Young Rival” jaunā albuma „Stay Young” koncertturnejas. Grupa Latvijā viesosies pirmoreiz.

„Young Rival” dibināta Kanādas pilsētā Hamiltonā 2000. gada sākumā, vairākus gadus uzstājoties ar nosaukumu „The Ride Theory”. Nosaukums uz „Young Rival” tika nomainīts līdz ar grupas sākotnējā ģitārista Kaila Kučmeja (Kyle Kuchmey) aiziešanu.

2007. gadā sekoja koncertturnejas kopā ar tādām grupām kā „The Sadies” un „Born Ruffians”, bet „Young Rival” jaunākais albums „Stay Young” guvis neskaitāmu mūzikas apskatnieku uzslavas.

Koncerts „Nabaklab” sāksies pēc plkst. 21.00, biļetes uz koncertu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv.

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. Pirmās piecdesmit biļetes pieejamas par īpašu cenu, vēlāk biļešu cena paaugstināsies.

 

0 komentāri

Komentāru nav