Izdos filmas „Sapņu komanda 1935” DVD

Izdos filmas „Sapņu komanda 1935” DVD
Publicitātes foto
04-07-2013 A+ A-
Šonedēļ klajā nāks režisora Aigara Graubas un producenta Andreja Ēķa spēlfilmas „Sapņu komanda 1935” DVD, informēja „Platforma Film” pārstāvis Kristians Alhimionoks.

Filma balstīta uz patiesiem notikumiem, un tas ir patriotisks stāsts par Latvijas uzvaru pirmajās Eiropas meistarsacīkstēs. Spēlfilma „Sapņu komanda 1935” uz ekrāniem nonāca 2012. gada rudenī, un kinoteātros to noskatījās vairāk nekā 150 000 skatītāju. Skatītājiem filma DVD būs pieejama latviešu valodā ar subtitriem angļu, krievu un lietuviešu valodā.

Līdz šim „Sapņu komanda 1935” ir piedalījusies festivālos daudzviet Eiropā, Āzijā un Amerikā. Lielākā interese un rezonanse no festivāliem un filmu izplatītajiem ir tieši Amerikā, jo tur basketbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem, stāstīja Alhimionoks.

„Sapņu komanda 1935”  piedalījās arī Ķīnas prestižākajā filmu festivālā Šanhajā.

Filmas nozīmību pierāda arī tas, ka tā iekļauta Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) muzeja video izstādē Ženēvā. Filmas fragmenti ir eksponēti FIBA jaunajā Basketbola muzeja pastāvīgajā video ekspozīcijā, lai tādējādi dokumentētu Latvijas dalību FIBA dibināšanā un godinātu Latvijas uzvaru komandas trenera Valdemāra Baumaņa vadībā pirmajā Eiropas čempionātā 1935. gadā.

Filmas DVD būs pieejams „www.ekase.lv” un tirdzniecības vietās „Filmshop”, „Supernetto”, „Prisma”, „Rimi”, lielākajos „Maxima”, „Elkor”, „Narvesen”, „Cenuklubs.lv”, „Krūza”, „Elvi” un „SKY”.

0 komentāri

Komentāru nav