Edmunds Freibergs iestudē „Liliomu”

Edmunds Freibergs iestudē „Liliomu”
Jānis Deinats
Rīga 2014
05-04-2013 A+ A-
28. aprīlī Latvijas Nacionālajā teātrī notiks režisora Edmunda Freiberga iestudētās Ferenca Molnāra lugas „Lilioms” pirmizrāde. Lilioma lomā – Kaspars Dumburs un Ivars Kļavinskis.

„Atkal, atkal ir debesis pušu” – ir ne tikai Nacionālā teātra himna ar leģendāro Imanta Kalniņa mūziku un Māra Čaklā vārdiem, bet arī Liliomabrīvā un nepieradināmā karuseļa iekšāsaucēja –  dziesma, kas aicina pacelties pāri ikdienas rūpēm un aizmirst vilšanās brīžus.

Jānis Deinats

Foto: Jānis Deinats

Divdesmitā gadsimta sākuma mīlestības stāsts iz kādas ungāru pilsētas nomales ikdienas pārtaps stāstā, ko režisors Edmunds Freibergs veltīs visiem mums, kam patīk sapņot par mīlestību un prieku, jo „viena vieta uz brieža vēl brīva – tieši Jums!”

Foto: Jānis Deinats

Lomās: Inga Misāne-Grasberga, Agnese Kostigova, Marija Bērziņa, Madara Saldovere, Juris Hiršs, Juris Jope, Zane Jančevska, Daiga Gaismiņa, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Normunds Laizāns, Indra Burkovska, Rasma Garne, Arturs Krūzkops, Kaspars Aniņš, Voldemārs Šoriņš, Jānis Skanis, Uldis Norebergs, Sanita Pušpure, Mārtiņš Egliens, Egils Melbārdis, Uldis Dumpis, Ģirts Jakovļevs, Voldemārs Šoriņš.

Atgādināsim, ka izrāde „Lilioms” Latvijas Nacionālajā teātrī ir bijusi populāra pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados Alfreda Jaunušana režijā, un nu jau par leģendām kļuvuši laika Liliomi Ģirts Jakovļevs un Uldis Dumpis. Jūlijas lomā bija Astrīda Kairiša, MuškātneHelēna Ramanova un Elza Radziņa.

Interviju ar Edmundu Freibergu var noskatīties šeit:

0 komentāri

Komentāru nav