Mežaparka estrādē varēs pieteikties Grāmatu draugu ķēdei

Mežaparka estrādē varēs pieteikties Grāmatu draugu ķēdei
Kaspars Garda, Rīga 2014
04-07-2013 A+ A-
4. un 5. jūlijā Mežaparka Dziesmu svētku estrādes teritorijā Dziesmu svētku dalībniekiem mēģinājumu starplaikos radoši informatīvajā telpā „Rīga 2014” būs iespēja piereģistrēties Grāmatu draugu ķēdei.

Savukārt 6. jūlijā Dziesmu svētku noslēguma koncerta „Līgo!” ģenerālmēģinājumā un 7. jūlijā noslēguma koncerta „Līgo” laikā skatītāji varēs reģistrēties Grāmatu draugu ķēdei. Reģistrāciju ar bezmaksas wi-fi starpniecību nodrošina „Lattelecom”.

Grāmatu draugu ķēde ir tautas līdzdalības akcija, kas norisināsies 2014. gada 18. janvārī, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām. Grāmatu ceļš šķērsos Daugavu pār Akmens tiltu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

Tāpat ikviens interesents varēs iepazīties ar nodibinājuma „Rīga 2014” – Eiropas kultūras galvaspilsēta aktualitātēm un iegūt jaunāko informāciju par pasākumiem, kas notiek jau šogad un visa 2014. gada garumā Rīgā un tās partnerpilsētā Siguldā. Jaunākie Dziesmu svētku dalībnieki ir aicināti radoši izpausties uz zīmēšanas molbertiem, kas atradīsies radoši informatīvajā telpā „Rīga 2014”.

Piesakoties šajā vēsturiskajā akcijā, katrs Latvijas iedzīvotājs un viesis var palīdzēt grāmatām nokļūt to jaunajās mājās un reizē piedalīties kultūras galvaspilsētas gada pasākumos, un gūt gandarījumu par šādu tautas kultūras gara apliecinājumu.

Lai pieteiktos Grāmatu draugu ķēdei, vari ielogoties vai reģistrēties mūsu portālā.

 

0 komentāri

Komentāru nav