Ir pieejamas biļetes uz noslēguma koncerta „Līgo!” mēģinājumu

Ir pieejamas biļetes uz noslēguma koncerta „Līgo!” mēģinājumu
Publicitātes foto / dziesmusvetki.tv . Goda virsdiriģents Gido Kokars Dziesmu svētku noslēguma koncerta mēģinājumā
04-07-2013 A+ A-
Šodien joprojām „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās ir pieejamas biļetes uz XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku noslēguma koncerta „Līgo!” ģenerālmēģinājumu, kas notiks 6. jūlijā plkst. 10.00 Mežaparka Lielajā estrādē.

Kā informēja Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva, šobrīd tirdzniecībā vēl ir pieejamas 3560 biļetes uz šo noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Kā novēroja aģentūra LETA, vakar bija iespēja iegādāties biļetes arī uz noslēguma koncertu 7. jūlijā un uz vakara ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā.

 

I. Vasiļjeva skaidroja, ka šonedēļ Mežaparka Lielajā estrādē sākās svētkiem nepieciešami tehniskie uzbūves darbi, kam iepriekš tika rezervētas skatītāju vietas, un, beidzoties visiem darbiem, kļuva skaidrs, kādas vietas paliks brīvas, tādēļ tās uzreiz tika palaistas tirdzniecībā.

Svētku rīkotāju pārstāve akcentēja, ka brīvās skatītāju vietas uz 7. jūlija koncertu vakar izķertas vienā acumirklī, arī uz vakara ģenerālmēģinājuma koncertu biļetes izpirktas ļoti ātri.

Patlaban vairs pieejamas tikai biļetes uz 6. jūlija rīta noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu.

Kā pārliecinājās LETA, biļešu tirdzniecība uz nozīmīgajiem svētku pasākumiem –noslēguma koncertu un deju lieluzvedumu „Tēvu laipas” – joprojām notiek arī sludinājumu portālā „ss.lv” un „reklama.lv”.

Sludinājumu portālā „reklama.lv” par 15 latiem piedāvā iegādāties biļeti uz svētku noslēguma koncerta „Līgo!” ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst. 19.00, savukārt „ss.lv” ir pieejama piedāvājumu dažādība, piemēram, divas biļetes uz „Tēvu laipas” 6. jūlija vakara koncertu tiek piedāvātas par 400 latiem, bet uz noslēguma koncertu 7. jūlijā biļetes tiek piedāvātas par 30 latiem, lai arī pārdevējs norāda, ka par cenu var vienoties.

Kopumā biļetes uz abiem svētku nozīmīgajiem pasākumiem tiek tirgotas, sākot no diviem līdz 170 latiem.

Iepriekš biļešu cenas sludinājumu portālos uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem tika tirgotas par ievērojami lielāku summu.

Noslēguma koncerts „Līgo!” Mežaparka Lielajā estrādē izskanēs varenā kopkorī, kurā piedalīsies 240 jauktie, 79 sieviešu, 28 vīru, 42 senioru un 26 diasporas kori, kas kopā veidos vairāk nekā 15 400 dziedātāju kori. Tāpat noslēguma koncertā piedalīsies 700 dejotāju un 1200 pūtēju orķestru mūziķu.

0 komentāri

Komentāru nav