Piedalies akcijā! Nofotografē savu pagalmu!

Piedalies akcijā! Nofotografē savu pagalmu!
F64
05-07-2013 A+ A-
„Rīga 2014” programmā iekļautā projekta „Pagalmu renesanse” veidotāji no Latvijas Ainavu arhitektu biedrības (LAAB) aicina piedalīties akcijā – pa savas dzīvesvietas logu nofotografēt mājas pagalmu.

Akcija tiek rīkota, lai aktivizētu pilsētas iedzīvotājus, runātu par iespējām un risinājumiem, ko varam mainīt, lai mūsu pagalmu vide kļūtu par kulturāla cilvēka dzīves vidi. Projekta veidotāju galvenais mērķis ir likt ieskatīties, nesamierināties un pašiem iedzīvotājiem uzsākt pagalmu pārveides procesu.

LAAB rosina visus fotografēt no sava dzīvokļa loga patieso ainavu, kāda šobrīd ir pilsētas daudzdzīvokļu namu pagalmos. Fotogrāfijas jānosūta uz e-pasta adresi valda.eglite@inbox.lv līdz 10. jūlijam (ieskaitot).

Nosūtot fotogrāfiju, jānorāda Rīgas rajons, kurā atrodas attēlā redzamais pagalms, adrese un stāvs, no kura fotografēts. (Piemērs: pielikumā pagalma fotogrāfija no Pļavniekiem, Salnas ielā 13 no 9. stāva loga.)

Daudzstāvu dzīvojamo kvartālu projekta „Pagalmu renesanse”, kas iekļauts „Rīga 2014" tematiskajā līnijā „Izdzīvošanas komplekts”, mērķis ir kultūras jēdziena izpratnes paplašināšana. Tas ir iedzīvotāju un ainavu arhitektu kopīgs jaunrades process, veidojot pagalmu vidi. Atsaucoties iedzīvotāju ierosmei, pieredzējis ainavu arhitekts izstrādās konkrētā pagalma plānu – nākotnes vīziju un pakāpeniski pagalmā īstenos nepieciešamās pārmaiņas.

0 komentāri

Komentāru nav