Rīga – Eiropas krustcelēs: Francija

Apraksts:

BJC „Zolitūde” visi interesenti tika aicināti apmeklēt atklāto pasākumu projekta „Rīga – Eiropas krustcelēs” ietvaros. Iestādes telpās bija iespēja neklātienē iepazīt Francijas daudzveidību un neatkārtojamo šarmu. Francijas valsts tradicionālie simboli bija apskatāmi vairākās ekspozīcijās. Tā Parīzes Monmartras vīziju uzbura tematisku zīmējumu izstāde. Apmeklētājus arī priecēja stikla pērlīšu tehnikā veidotās pulciņu audzēkņu glezniņas ar slavenā pasaku meistara Šarla Perro pasaku varoņiem. Lego pulciņa audzēkņi no Lego konstruktora izveidoja un apvienoja izstādē slavenus franču arhitektūras pieminekļus.

Pasākuma dalībnieki tika iesaistīti četrās radošajās darbnīcās, lai izveidotu tematiskus suvenīrus dažādās tehnikās. Lavanda bija izvēlēta kā galvenais motīvs visu darinājumu klāstā. Franču autoru mūzika skanēja gan audio ierakstos, gan dzīvajā izpildījumā. Tika demonstrētas video filmas par Francijas pilsētām un dabu. Atraktīvā atmosfērā pedagogu vadībā varēja apgūt populāro franču deju Menuets un Kankāns soļus.

Tematiskā līnija: Ceļu karte

Sākās: 04.10.2014 09:00

Beidzās: 04.10.2014 13:00

Vieta:

  • BJC „Zolitūde” (Ruses 13)

Notikuma veids:

  • Diskusija / Lekcija
  • Radošā darbnīca

Notikuma kategorija:

  • Iedzīvotāju dalība
  • Izglītība

Notikuma auditorija:

  • Bērni
  • Jaunieši

Projekta apraksts:

Projekta „Rīga – Eiropas krustcelēs” ietvaros Rīgas bērnu un jauniešu centri veda Rīgas pilsētas iedzīvotājus, bērnus, viņu (vec)vecākus un viesus Eiropas piedzīvojumā, kas tika izspēlēts teātra izrādēs, izdziedāts koncertos, zīmēts vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādēs, fiksēts fotoizstādēs un izdejots dažādu tautu dejās.
Atšķirīgo katras valsts kultūrā meklēja arī visi apmeklētāji, iesaistoties un līdzdarbojoties radošajās darbnīcās, konkursos un diskusijās.

Web adrese: http://www.bjczolitude.lv/

Rīga2014

0 komentāri

Komentāru nav