Rīga – Eiropas krustcelēs: Īrija

Apraksts:

Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” pārtapa par teiksmainu, brīnumiem un burvestībām bagātu vietu, kur varēja sajusties kā zaļajā Smaragda salā – Īrijā. Bija iespēja sastapt dažādas neparastas būtnes, doties dārgumu medībās, piedalīties radošajās aktivitātēs un kopā ar  īru deju studiju „Ceili Rue” iemācīties kādu jaunu deju soli. Uz skatuves darbojās Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” audzēkņi ar īpaši šim pasākumam sagatavotiem priekšnesumiem. Dārgumu medībās „Smaragda salas dārgumu mednieki”, izejot dažādus šķēršļus un veicot erudīcijas uzdevumus, varēja tikt pie īstiem dārgumiem, kurus sargāja pats Leprikons – īru rūķis, kurš savu lielo zelta podu glabā varavīksnes galā. Radošajās darbnīcās varēja pagatavot trejlapu āboliņa piespraudi, kas ir Īrijas simbols, un iemācīties zīmēt seno ķeltu zīmes, uzzināt savu ķeltu koku un dzīvnieku horoskopu. Īrija – Smaragda sala – sevī slēpj neaizmirstamas savvaļas ganības, teiksmainus ezerus, iespaidīgas piekrastes klintis, romantiskas pilis un mītiskas būtnes.

Tematiskā līnija: Ceļu karte

Sākās: 04.10.2014 09:00

Beidzās: 04.10.2014 12:00

Vieta:

  • BJC „Bolderāja” (Flotes 3)

Notikuma veids:

  • Diskusija / Lekcija
  • Radošā darbnīca

Notikuma kategorija:

  • Iedzīvotāju dalība
  • Izglītība

Notikuma auditorija:

  • Bērni
  • Jaunieši

Projekta apraksts:

Projekta „Rīga – Eiropas krustcelēs” ietvaros Rīgas bērnu un jauniešu centri veda Rīgas pilsētas iedzīvotājus, bērnus, viņu (vec)vecākus un viesus Eiropas piedzīvojumā, kas tika izspēlēts teātra izrādēs, izdziedāts koncertos, zīmēts vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādēs, fiksēts fotoizstādēs un izdejots dažādu tautu dejās.
Atšķirīgo katras valsts kultūrā meklēja arī visi apmeklētāji, iesaistoties un līdzdarbojoties radošajās darbnīcās, konkursos un diskusijās.

Web adrese: http://www.bjcbolderaja.lv/

Rīga2014

0 komentāri

Komentāru nav