Piesakies Grāmatu draugu ķēdei!

„Rīga 2014” komanda kā centrālo Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumu izsludina tautas līdzdalības akciju – Grāmatu draugu ķēdi. Gads, kurā Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, iesāksies ar Gaismas pils atvēršanu apmeklētājiem.

2014. gada 18. janvārī no plkst. 12 līdz 18, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās bibliotēkas ēkas uz jauno, ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām. Grāmatu ceļš šķērsos Daugavu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas mūsu tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas. Tā būs vēl nebijusi akcija, kas piesaistīs arī starptautisku uzmanību, tomēr vissvarīgākā tā būs mums pašiem.

Piesakoties šajā vēsturiskajā akcijā, vari palīdzēt grāmatām nokļūt to jaunajās mājās un reizē piedalīties kultūras galvaspilsētas gada veidošanā un gūt gandarījumu par šādu tautas kultūras gara apliecinājumu.

Reģistrēšanās Grāmatu draugu ķēdei ir sākusies, tādēļ, ja esi vismaz 16 gadu vecs, izvēlies savu vietu un laiku!

Lai pieteiktos Grāmatu draugu ķēdei, tev ir jāielogojas vai jāreģistrējas Rīga 2014 portālā!

26-06-2013 2 draugiem

2 komentāri

Anastasija

09.01.2014 12:45

Pievienojos lūgumam

Evija

15.11.2013 17:08

Vai organizatori nevarētu apsvērt iespēju vienam cilvēkam reģistrēties vairākas reizes Es piemēram gribētu padarboties pusstundu aiziet iedzert karstas tējas krūzi un atgriezties pie darba jau kādā nākamajā periodā Tas varbūt ari palielinātu iespēju ka tiks aizņemtas visas nepieciešamās vietas